Tervenemine läbi teadliku puudutuse

Mystic Inner Alchemy Tantra massaaž

Yoni massaaž Lingam massaaž Eesnäärme massaaž
Mystic Inner Alchemy Tantra massaaž 

 

Sinu seansid on “fikseeritud hinnasildi vabad” ja seda põhjusega – iga indiviid on unikaalne ja sama unikaalne on iga indiviidi kogetav väärtus seansi raames. Ning väljendada oma kogemuse väärtust rahas, tead õiglast panust vaid Sina.

 

Minu kingitus Sulle on pakkuda see võimalus!

 

Ma mõistan täielikult kui “fikseeritud hinnasildi vaba” lähenemine on pisut võõras ja ebamugavust tekitav, siis tea, et see pole minu eesmärk. Pakun Sulle allpool alternatiivset paindlikku hinnaskaalat, mille raames saad teha oma “väärtuse” panuse.

200€

oled majanduslikult ebakindel

400€

oled majanduslikult kindlustatud

Selleks, et mõista Inner Alchemy Tantra massaaži sügavust, on hea alustuseks mõista alkeemia tähendust. 

“Dr Google” annab mitmeid definitsioone ning kui see isiklikule kogemusele toetudes edasi anda, siis kõlaks see selliset:
“Alkeemia on reaalsuse kogemine võimega seda muuta, lähtudes oma sisemaailmas toimuvast.”
Mis on Inner Alchemy Tantra massaaž?
Selles massaažis on omavahel kokkupõimitud iidsed tarkused ja tänapäeva teadmised ning mille vundamendiks on pakkuda kehale nii tervendust kui ka naudingut.
 
Kui Sinu kogetav Tantra massaaži on autentne, siis on seansi lahutamatuks osaks meditatsioon, mis kombineeritult teadliku puudutusega suunab energiad liikuma viisil, mida füüsilisel tasandil saab tajuda puhta naudinguna.
Andes sellele naudingule mitte ühtegi hinnangut, loome kogu oma kehas harmoonia, mis omakorda võimaldab meie kehal terveneda nii füüsilisel, vaimsel kui ka emotsionaalsel tasandil.
 
Inner Alchemy Tantra massaaž on ilus, sensuaalne, intiimne ja turvaline. Turvalisus on võtmetähtsusega kõikides teraapiates mis töötavad inimestega ning turvalisus on vundamendiks, et võimaldada endal tunda kõiki aistinguid, mis meie keha on võimeline tundma. Tantra massaaž võimaldab lahti lasta meelest  ning kogeda uut olemise seisundit, milles võime kogeda vabanemise tunnet, sisemise teadlikkuse avardumist ja rõõmu.
 
Keha ja meele sügavamaks lõõgastumiseks kasutatakse seansil teadlikku hingamist, teadlikku puudutust, kindlal sagedusel taustamuusikat, liikumist, venitusi ja marma punktide aktiveerimist, mis omavahel pikkade, kogu keha haaravate, puudutustega justkui üheks tervikuks põimitakse. Sellisel moel, erinevate tehnikate kokku põimimine, suunab energiad, fookuses elujõu energia, laiali kogu kehasse, andes tunde katkematust voolust ja ühendatusest.
Elujõu energia on üks kõige võimsamaid energiad (ja ka ressursse) meie kehas, millest kõik saab alguse.
 
Inner Alchemy Tantra massaaž on sündinud Maria Fazzingo, Dharmaraj ja Ma Ananda Sarita poolt, nende aastatepikkuse tantramassaaži kogemuse ja omavahelise koostöö viljana.
Inner Alchemy Tantra massaaž erineb teistest, tantramassaažidest selle poolest, et see sisaldab endas tööd kõige pühamate piirkondadega meie kehas, milleks naiste puhul on yoni (naise genitaalid) sisene töö ja meeste puhul nii lingami massaaži (mehe genitaalid) kui ka eesnäärme massaaži, pakkudes turvalist võimalust kogeda intiimsel viisil avatust ning võimet jääda kohalolevaks ka ülimalt haavatavas seisundis, võttes vastu kõik kehas väljenduvad tunded, emotsioonid ja energiad.
 
Inner Alchemy Tantra massaažist saadav kasu.
See loob kehale võimaluse enesetervenduseks ning vabaneda blokeeringutest, mis ennekõike on seotud seksuaalsusega ning kõigega mis kaasneb seksuaalsusega – meele, emotsionaalse ja füüsilisel tasandil, pakkudes võimalust vabaks lasta ebatervetest blokeeringutes ning pakkudes elule ja seksuaalsusele uusi vaatenurki.
 
Praktiline info Inner Alchemy Tantra massaažile tulles.
Palun olen teadlik, et Inner Alchemy Tantra massaaži seansi eelduseks on vähemalt üks Tao Tantra massaaži ja Kashmiri Tantra massaaži seansi läbimine. Kui oled tulemas seansile esmakordselt, siis palun varu endale aega u 3h (tavapärane seansi kestvus on 2h), et mul oleks piisavalt aega Sinuga tuttavaks saada ning selgitada Sulle millest seanss koosneb ja kuidas see kulgeb. 
Duši all käimine on eeldus seansi alustamiseks. Kõik selleks vajalik on Sinu jaoks teraapiatoas olemas.
 
Initsiatsiooni Tao Tantra massaažile olen saanud Tantra Essence Team´i kaudu koos MA Ananda Sarita, Modestas Stonkus ja Dharmaraj juhendamisel (https://balimassagetraining.com).
etEstonian