Tervenemine läbi teadliku puudutuse

Lomi Lomi Nui massaaži-retriit

Lomi Lomi Nui massaaž

Seansi kestus kokku 1h 45min

Seansi aja hulka pole arvestatud, soovi korral, duši all käimine. See võimalus on Sul olemas.

150€

Lomi Lomi Nui massaaž

Lomi Lomi Nui massaaž on graatsiline ja sügavuti minev kehatöö, mida tuntakse ka kui “templi-stiilis” Lomi-Lomi’na. Iidsetel aegadel Hawaiil praktiseerisid seda Kahuna Lapa’aud (Hawaii šamaanid ja Lomi meistrid) Heiau’s (templid) sügava füüsilise ja vaimse tervendamise eesmärgil.

Kahunade elufilosoofia järgi eksisteerib tervis (ola) siis, kui keha rakud vibreerivad kiirelt ehk teisisõnu, keha energia on vabas voolamises. Haigused (ma’i) tekivad siis, kui see voolamine on olnud pikema aja jooksul blokeerunud või piiratud. Selles lomi-lomi nui (massaaži) stiilis esineb massöör kui “tantsija” ja massaaži vastuvõtja on justkui selle tantsu “koreograaf”. Seega on tants mida tantsitakse, alati erinev.

 

Huna filosoofia põhineb seitsmel lihtsal põhimõttel, mis on välja töötatud selleks, et soodustada positiivset enesearengut meele jõu abil. See on väga pragmaatiline filosoofia ja on “kaasav” selles mõttes, et see ei välista ühtegi muud filosoofiat või religiooni ning seda võib praktiseerida kõrvuti mis tahes muu süsteemiga. Ja sellel filosoofial on oma koht ka Lomi Lomi Nui massaaži seansil.

 

IKE– Maailm on selline, mida sa mõtled ta olevat. Sinu reaalsus saab alguse seestpoolt.

KALA- Piirid puuduvad, kõik on võimalik. See, mida näeme piiravana, eksisteerib ainult meie mõtetes. Meele piirid on loodud mineviku keskkonnast, mida oled kogenud lapsest täiskasvanuks sirgumise teekonnal.

MAKIA – Energia voolab sinna, kus on meie tähelepanu. Kõikjal, kus on energia ja tähelepanu voog, tekivad sündmused. See on tulemuste loomise aluspõhimõte. Tähelepanu + energia + ideed + tegevus = tulemused. Kus iganes teie tähelepanu on, seal on teie elu. Kui te keskendute suurema osa oma ajast oma ärile, siis on teie äri see eluvaldkond, kus te loote kõige rohkem sündmusi ja tulemusi, nii positiivseid kui ka negatiivseid. Kui te keskendute peamiselt oma pereelule, siis on see koht, kus energia voolab ja sündmused sünnivad.

MANAWA – Vägi on praeguses hetkes. Minevik ja tulevik ei oma tegelikku väge ega jõudu, sest me ei saa kummagagi midagi teha. Mida me saame minevikuga praegu teha? Mitte midagi. Mida me saame tulevikuga praegu teha? Mitte midagi. Me ei saa praegu teha ühtegi põhjuslikku tegevust, millega saaksime otseselt muuta minevikku või tulevikku. See on võimatu. 

Mida me siis saame teha? Tegutseda praegu. Kogu jõud ja vägi oma elu muutmiseks on olemas ainult vahetus olevikus. Teist aega ei ole olemas.

ALOHA – Armastada tähendab olla õnnelik. Armastus on õnn. Aloha on hoolimine teistest sama palju kui iseendast. See on omakasupüüdmatu armastus, “agape-armastus”. See on justkui elu elamise põhitoon.

MANA – Kogu jõud tuleb seestpoolt. See jõud on universaalne ja voolab mitte ainult läbi meie, vaid ka läbi loomade ja taimede, maa aluspõhja, taeva ja planeetide ning kõige, mida me teame olemas olevat. See on nii-öelda eluenergia. Mana voolab läbi meie ja annab meile jõu teha seda, mida me usume, et suudame teha. Jõudu teha kõike, mida me otsustame teha ja mille suunas me tegutseme.

PONO – Tõhusus on tõe mõõdupuu. Meetod, plaan, teatud tegevused, kui neid käivitada võivad – võivad toimida. Kui need toimivad, siis on see kõik millega tegeleda tuleks. Enamiku asjade tegemiseks on palju viise. Pola vajalik panna ennast olukorda, et millegi saavutamiseks on olemas vaid üks viis. Näiteks, kui mitmetel erinevatel viisidel on võimalik maitsvat kalarooga valmistada? Teenida raha, et osta auto? Kui näete, et keegi saavutab midagi ühe meetodi abil, siis ärge unustage, et see pole ainus viis. Tõenäoliselt on palju rohkem viise, kuidas seda teha. “PONO” tuum on, et alati on olemas alternatiivid sellele, mida teete.

 
Milline on Lomi Lomi Nui massaaži seanss? 

“Kohalolu” on peamine fookus Lomi Lomi Nui seansil. Võtame endale mõned hetked, et argised toimetused hetkeks “pausile” panna. Teeme koos taotluse, mis aitavab hoida meid fookuses ja annab puhkust meelele. Pehmelt, sujuvalt voolavate liigutustega kaetakse kogu keha rohke (sooja)õliga, millele järgneb “koreograafi” poolt loodud “tants” läbi keha. Ideaalis on seansid riietevabal kehal, intiimsed piirkonnad sarongiga kaetud. Kui Sinu jaoks on “riietevaba keha” pigem ebamugav, siis riietu sellise pesuga mis võib õliseks saada.

Igasugusesse kehatöö seansile tulles on hea, kui viimasest toidukorrast on möödas umbes 2-3 tundi.

etEstonian