Tervenemine läbi teadliku puudutuse

Saa minuga tuttavaks

BODHANA REGINA

2023 E-motion Traumatöö

 

 

2019-2022 MER Myofascial Energetic Release
 • Moodul I Enese väestamine (selg, kael, vaagen ja hingamine) 5pv
 • Moodul II Maandatus (jalad, puusad), 5pv
 • Moodul III Vaagna tasakaalustamine, 5pv
 • Moodul IV Näo ja peapiirkonna tasakaalustamine (nägu, kael, pea, käed), 5pv
Body Awareness Institute, koolitaja Nisarga (https://www.bodyawareness.ee)

 • Moodul V Inspiratsioon (hingamise avamine), 5pv
 • Moodul VI Voolav keha (liigesmanipultsioon ja manuaalteraapia), 5pv
 • Moodul VII Trauma vabastamine, 5pv

Elemental Bodywork, koolitajad Satyarthi Peloquin, Roland Engelbract ja Ketu Bo (https://www.elemental-bodywork.com ja https://www.myofascialtrainings.com)

2022 Healing trauma with self-compassion, Dr. Gabor Mate ja Betsy Polatin MFA (https://drgabormate.com)

2022 Somatic Interventions for Chronic Pain & Syndromes, Dr. Peter Levin (https://www.somaticexperiencing.com/)

2019-2021 BBTRS Biodynamic Breathwork and Trauma Release System 

2021 BBTRS & MER Special Skill training, Integral Body Institute, koolitajad Giten Tonkov ja Satyarthi Peloquin, Nisarga Eryk Dobosz (https://integralbodyinstitute.com)

 

2020-2021 Modern Mystery School “Universaalne Kabala”, koolitajad Dr Therese Bullard, Martina Coogan, Shani Lehrer (https://www.modernmysteryschoolint.com/class/universal-kabbalah)

2020-2021 Eesti Massaaži-ja teraapiakool “Massööride 1 aastane baaskursus”‘ (https://massaaz.ee/et/kursus/massoori-eriala-baaskursus/massoori-eriala-baaskursus-tallinn-2)

2019 september Sexual Shadow Work & Life-Force Activation, Taki’h Dhyandeepa Antigoni

2015-2018 The Journey praktikute programm  Programmi raames läbitud koolitused:
 • Journey Intensive & Advanced skills (3pv)
 • Conscious Abundanse retreat (3pv)
 • Healing with conscious communication (3pv)
 • The NO Ego retreat (8pv)
 • Life transformation week (8pv)
 • Advanced No Ego retreat (8pv)

Koolitajad Brandon Bays, Betina Hallifax, Kevin Billet ja Daniel Wagner.

2017 The Journey “Värvid Ellu” koolitaja Joonas Saks (3pv)

2017 The Journey Intensive for women, koolitaja Betina Hallifax

 

2017 Tantramassaaži baaskursus, koolitaja Lin Holmquist (https://www.theartoflove.en)

 

2017 Lomi-Lomi Nui massaži kursus Kino mana 1-3, Body Awareness Institute, koolitaja Nisarga (https://www.bodyawareness.ee)

Mind enim mõjutanud koolitused ja inspireerinud õpetajad

Brandon Bays on tunnustatud autoriteet emotsionaalse tervendamise ja elu ümberkujundamise alal.

Ta on rahvusvaheliselt tuntud oma radikaalselt transformatiivse töö poolest rakulise tervendamise, emotsionaalse heaolu ja vaimse ärkamise valdkonnas ning on The Journey Method® looja (https://www.thejourney.com/the-journey/about-brandon-bays/).

Brandon on oma õpetuse ehe näide – täis rõõmu ja energiat, loomuliku armastuse ja tänulikkusega elu vastu. Tema avatud, otsekohene ausus, tõeline kaastunne inimliku olukorra suhtes ja lõdvestunud, sooja südamega huumor teevad tema õpetused elavaks koos sisevaatluse, sügavuse, inimlikkuse ja armuga.

Brandoni poolt loodud, suurepärast, tervenemise meetodit on võimalik õppida ka Eestis ning täna on Eestis juba üsna arvestatavd “rännakuliste” kogukond, millele toetuda (https://www.rannak.ee)

Satyarthi Peloquin on olnud professionaalne kehatöö terapeut üle 47 aasta. Üle neljakümne aasta on ta koolitanud ja õpetanud üle maailma rohkem kui 10 000 inimest, kellest paljud on professionaalsed kehatööterapeudid ja/või erinevate kehatöö meetodite õpetajad.

Satyarthi Peloquin on Osho Rebalancing meetodi ja Myofascial Energetic Release (MER) meetodi looja (https://www.myofascialtrainings.com/about/satyarthi-peloquin).

Satyarthi kustumatu uudishimu ja kirg sunnib teda kõndima teaduse ja inimarengu avastuste tipptasemel, et pakkuda sügavat ja selget arusaamist keha struktuurist ja mitmemõõtmelistest funktsioonidest. 

Nisarga Eryk Dobosz alustas oma teekonda massaaži, hingamise ja tervendava töö õppimise suunas Pranayama (joogahingamine) õppimisega Varssavi joogakoolis 1998. aastal.

Järgmise 10 aasta jooksul reisis ta mitmel pool maailmas – Aasias, Euroopas ja Ameerikas -, kus ta elas, õppis ja praktiseeris erinevaid hingamistöö ja kehatöö tehnikaid ning meditatsioonitehnikaid, alustades zenist, läbi selliste harude nagu sufi, tao, budism ja tantra, lõpetades meister Osho õpetustega.

Nisara on Integral Body Institute’i kaasasutaja ja koolitaja (https://integralbodyinstitute.com/en/integral-body-institute/).

Samuti saab just tänu Nisargale selle instituudi tarkust õppida ka Eestis Body Awareness Institute kaudu (https://www.bodyawareness.ee/).

Giten Tonkov on Biodünaamilise hingamistöö ja traumade vabastamise süsteemi BBTRS looja. Integral Body Institute’i (https://integralbodyinstitute.com/en/integral-body-institute/kaasasutaja ja New Yorgis asuva Energy of Breath Institute’i (http://www.energyofbreath.com) direktor.

 

Giten on sündinud Ukrainas ja elab alates 1988. aastast New Yorgis, kuigi tema rohked reisid teevad temast maailmakodaniku. Tema tee “eneseteadvuse” juurde algas 1990ndate alguses. Gitenil on ulatuslik kogemus kehatööle ja hingamistööle keskendunud teraapias.

MA Ananda Sarita, vaieldamatult autentse “tantra-ema” tiitli vääriline kehastus. Alates 1973. aastast sügavalt pühendunud oma isiklikule Tantra, meditatsiooni ja spirituaalsuse teele.

 

Oma töös tervendajana ja koolitajana on mõistnud, et paljude füüsiliste, emotsionaalsete ja vaimsete probleemide algpõhjused tulenevad lahendamata seksuaalsetest ja nendega seotud probleemidest.

 

Sarita usub, et autentne Tantra pakub transformatsiooni kõigil tasanditel, aktsepteerides inimest sellisena nagu ta on ja kasutades seda uksena teadvuse laienemisele. Sarita on kasvanud, õppinud ja tervenenud 17 aastat koos Oshoga ning jätkas Osho kommuunis elamist ka peale müstiku maisest kehast lahkumist, olles ühtekokku Osho kommuuni liige 26 aastat.

Täna elab ja jagab Sarita oma elutarkust Balil, läbi Tantra Essence (https://anandasarita.com/ma-ananda-sarita/) kogukonna.
etEstonian