Tervenemine läbi teadliku puudutuse

MER sidekoe teraapiline massaaž

MER sidekoe teraapiline massaaž

Esmane seanss 2h koos konsultatsiooniga

(orienteeruvalt kulgeb seanss selliselt, et alustame vestlusega ja seansi tutvustamisega u 15min, millele järgneb aktiivne seansi osa u 1h 30min millele järgneb integratsioon ja seansi järgne vestlus u 15min)

150€ / 120min

95€ / 75min

55€ / 45min

Kui oled MER seansile tulemas esmakordselt, või tulemas minu seansile esmaordselt, siis palun vali alati 2h (120min) seansiks.

MER sidekoe teraapiline massaaž

MER sidekoe teraapiline massaaž ehk Myofascial Energetic Release on sügav manuaalteraapia vorm milles on integreeritud:

 

  • teadlik puudutus
  • teadlik hingamine
  • teadlik liikumine
  • valu vabastamine
  • emotsioonide teadvustamine
  • meditatsioon ja resonants e kohalolu

MER teraapia on loodud eesmärgiga töötamaks krooniliste pingete ja valudega meie füüsilises kehas, mis ligemala 90% juhtudest on psühhosomaatilised (tasakaalutused psüühikas või kesknärvisüsteemis mis tekitavad vaevusi füüsilise keha tasandil).

MER on unikaalne manuaalteraapiavorm selles mõttes, et ta kutsub seansi vastuvõtjat proaktiivselt ise-enese seansist osa saama – läbi kohalolu, hingamise ja liikumise.

MER teraapia on sünergeetiline energiate “tants”, mis põimib omavahel kokku lihas-sidekoe sügava töötlemise ja liigesmanipulatsiooni, sidekoe assisteeritud venitused, teadliku hingamise ja verbaalse toetuse trauma ja emotsionaalse teadlikkuse suurenemise, eesmärgiga vabastada pehmetest kudedest sinna kinni jäänud pinged.

 
Iga keha on unikaalne ja sama unikaalne on ka tema vastuvõtlikkus ja toime. Minu käest küsitakse sageli, et mitu seanssi peab broneerima enne kui “hea” hakkab:) Soovitan alati alustada kolme seansiga, lühikese ajaperioodi jooksul (ideaalis iga paari päeva järel, kuid 1x nädalas on samuti hea valik).  See on piisav, et tajuda nii füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil muutusi, mis omakorda on abiks tegema otsust, kas see teraapiavorm on Sulle antud ajahetkel sobiv.
 
Minu soovitused – tulles esmakordselt seansile, palun vali esimeseks kohtumiseks aega 2h, et mul oleks piisavalt aega Sinu ja Sinu kehaga tuttavaks saada, teda paremini tajuda ning mõista tema vajadusi.
Teraapiasse tuleku päeval on minu soovitus mitte tarbida eelneva 24h jooksul valuvaigisteid, mille funktsioon on tuimestada valuretseptorid, millega kaasneb üleüldine “tuimus” ja “tundetus” kehas. 
 
MER teraapia näidustused: kroonilised valud pehmetes kudedes (lihased) ja liigestes (seljavalu, turjavalu, “külmunud õlg”, migreen, “tennisisti küünar”, karpaalkanali sündroom, vaagnapiirkonna vaevused, põlve ja hüppeliigese vaevused), üleüldine kurnatus, emotsionaalne madalseis, sterss, depressioon.

MER teraapia vastunäidustused: rasedad ja kliinilise diagnoosiga vaimuhaiguste puhul palun ma raviarsti nõusolekut/luba teraapias osalemiseks. Kui oled lähiajal (3 kuud) läbinud operatsioone, ka sellisel juhul on oluline küsida oma raviarstilt luba teraapisse tulekuks.

Millal MER teraapiasse mitte tulla? Teraapiasse tule alati tervena, sest iga teraapia on kehale koorem. Kui oled külmetanud, palavikus, nohune ja köhane siis parim mida endale valida saad on taastumine enne teraapiasse tulekut.ma

Kogemuslood

Minu tee viis mind uuesti kokku Reginaga 2020 aasta sügisel. Alaselg on olnud minu nõrk külg. Lugesin Regina postitusi ja see kuidas ta kirjutas , kõnetas mind. Esimesel korral , pidin kohe järgmisel päeval tõdema, et selg ei olnud enam nii pinges ja olin painduvam. Samuti ei saa jätta mainimata, et tundsin Regina juures ennast nagu " Kodus" , usaldasin Teda täielikult. Minu keha väga tänas mind. Kolmandal korral, tundsin kuidas lisaks minu füüsilisele valule, tormas minust välja ka vaimne pinge....ma nutsin kui laps. MER massaž on minu vaieldamatu lemmik, sinu koostöö massööriga, see kuidas Sa tunnetad oma keha. Ja muidugi hingamine sinna juurde- seda pean ma veel õppima, kuna mul on veel pikk maa, et saada eneseteadlikumaks 😉 Igatahes mina olen nii õnnelik, et leidsin Regina ja MER-i.
Raili
Tallinnast
MER-massaaži kogemus Regina juures on võimaldunud mul tulla rohkem „peast“ välja ja saada läbi enda sees toimuvate protsesside lahendamise paremat ühendust iseenda ja oma kehaga. Mäletan seda esimest korda, kui pärast ühe järjekordse umbsõlme lahtiarutamist tundsin massaaži-laual, kui kirjeldamatult hea on enda kehas olla! See oli mul esimest korda midagi sellist kogeda ja see oli tõesti võimas tunne! Ärevus ja pinge, mida sageli oma kehas kanname, asendus puhta rahu ja rõõmutundega ja see oli tõesti väga nauditav. Mäletan, et ütlesin Reginale, et „ma jään nüüd siia lauale igavesti“😊 Aga tegelikult saab seda tunnet endas pisihaaval integreerida ka väljaspool massaažiaega. Ja Regina oma tundlikkuse, intuitsiooni ja seesmise tarkusega on tõesti super massöör. Väga soovitan!
Maarja
Tallinnast
etEstonian