Tervenemine läbi teadliku puudutuse

Rännaku teraapia

Rännaku kogemuslik seanss (kuni 3h)

150€

Rännaku seansid on väga individuaalsed ning ajaga piirata poleks neid kõige õigem. Keskmine ajakulu seansile on u 2 tundi millega on hea arvestada.

The Journey e Rännaku meetod

on emotsionaalse heaolu transformatsiooni- ja tervendamismeetod, mille on välja töötanud rahvusvaheliselt tunnustatud bestsellerite autor, kõneleja ja keha ja vaimu tervendamise ekspert Brandon Bays.

 
Kuidas Rännak Sind toetada saab?

Emotsionaalne heaolu – selleks, et tervened mineviku traumadest, tuleb kogeda andestust. Inimesed, kes on tõsiselt traumatiseeritud, väljendavad sageli, et nad ei saa andestada kunagi seda, mis nendega on juhtunud või mis neile on tehtud. Rännaku teraapias on andestamisel keskne roll ja seansi ajal tekib arusaam, et andestamine on kingitus, mille te iseendale teete. 

Kui me oma emotsionaalseid lugusid ikka ja jälle läbi elame ja sellisel moel neid elus hoiame, on see meie tervisele kahjulik. Iga kord, kui oma emotsionaalseid lugusid kordame, kas siis oma mõtetes või valjusti, taaselustame sellega emotsioone, mis vabastab ajus kehakeemia, ujutades sellega üle iga raku meie kehas. Kui selline tegevus on korduv, pidev ja pikaajaline, pärsib see keha isetervenimist sellisel moel, et keha võib jääda füüsiliselt haigeks. 

Andestamine katkestab selle protsessi ja võimaldab kehal taastada isetervenemise funktsiooni.

Emotsioonidel on otsene mõju meie füüsilisele heaolule. Varem usuti, et meie pärilik geneetika määrab meie tuleviku ja et mis tahes haigused või seisundid, mida meie esivanemad olid kogenud, saavad lõpuks meie enda saatuseks. 

Epigeneetika on seda arusaama muutnud ja tõestanud, et meie ise vastutame oma geenide avaldumise ja heaolu eest. Tunded lülitavad meie geene “sisse” ja “välja”. 

Depressioon on kiiresti muutumas ülemaailmseks epideemiaks. Ligikaudu 350 miljonit inimest maailmas kannatab mõnes vormis depressiooni all. Seda peetakse suurimaks “psühholoogiliseks” häireks läänemaailmas. 

Kevin Billetti, Brandon Bays´i abikaasa ja kaaskoolitaja, otsese kogemuse ja õpetuse kohaselt on depressioon seisund, mis on põhjustatud õpitud ebatervislikest mustritest ja käitumismallidest. See ei ole emotsioon.

 

Teades, et ebatervislikud käitumisviisid on tinglikud, järeldub sellest, et paljud inimesed saavad ja on oma depressioonitsüklist lahti saanud, kasutades Rännaku meetodeid. 

 

Planeedil Maa elab umbes 7,4 miljardit inimest. Vaatamata sellele, et meie planeedil on rohkem inimesi kui kunagi varem, on iroonilisel kombel ka rohkem üksindust. Õnn ei ole ilmselgelt numbrimäng. Paljud meist langevad muinasjutu ohvriks, et ühel päeval tuleb keegi ja päästab meid ning teeb meid õnnelikuks. Meie eesmärk on kohtuda oma “hingesugulasega”, et kõik meie probleemid maagiliselt kaoksid. Või siis mängime päästja rolli, kaitstes teisi enda ja elu eest. 

Tõde on see, et ükski neist lugudest ei vii õnneliku lõpuni. Selle asemel peame mõistma, et terve suhe “on sisemine töö”, mis algab meist endist. Mingil pöördepunktil oma elus hakkame mõistma, et vastutame ise oma õnne ja tervenemise eest. Sellest tõest jõudu saades teeme vabadusel põhinevaid otsuseid ja õpime oma sisemise teadmise juhatusel liikuma elu võimaluste suunas. Kuniks me ei ole endaga sünkroonis tunneme end pettununa ja üksildasena.

etEstonian