Tervenemine läbi teadliku puudutuse

Mystic Kashmiri Tantra massaaž

Mystic Kashmiri Tantra massaaž


Sinu seansid on “fikseeritud hinnasildi vabad” ja seda põhjusega – iga indiviid on unikaalne ja sama unikaalne on iga indiviidi kogetav väärtus seansi raames. Ning väljendada oma kogemuse väärtust rahas, tead õiglast panust vaid Sina.

 

Minu kingitus Sulle on pakkuda see võimalus!


Ma mõistan täielikult kui “fikseeritud hinnasildi vaba” lähenemine on pisut võõras ja ebamugavust tekitav, siis tea, et see pole minu eesmärk. Pakun Sulle allpool alternatiivset paindlikku hinnaskaalat, mille raames saad teha oma “väärtuse” panuse.

200€

oled majanduslikult ebakindel

400€

oled majanduslikult kindlustatud

Mystic Kashmiri Tantra massaaž

Kashmiri Tantra massaaž on sügav ja sensuaalne massaažirituaal Kashmirist, Põhja-India müstilisest osast, kus Kashmiri Tantra meistrid kasutasid seda tehnikat keha, meele ja hinge tervendamiseks.
 
Mis on Kashmiri Tantra massaaž?
Kashmiri Tantra massaaž on justkui rada, mis juhatab meid tagasi meie kehani, mis liiga sageli on “kaaperdatud” häbitunde poolt. Kaasates kogu oma keha armastavasse arusaamisse puudutusest, on meil võimalus ühenduda selle süütu lapsega meis, kes siia sündides ei olnud häbist “kaaperdatud” ning ei andnud seksuaalset tähendust ühelegi vastuvõetud puudutusele. Kui me anname endale täiskasvanutena võimaluse taaskord sellist puhast puudutust tunda, siis anname ka oma kehale võimaluse vabaneda teda piiravatest häbi kihtidest.
 
Kashmiri Tantra massaaži keskne roll on ühendada, meis peituv, süütu sisemine laps ning seksuaalselt küps täiskasvanu. Need on rollid mis on meis kõigis ja ajatult elunemas ning nad on pidevas omavahelises vastandumises, mis tekitab sisemisi konflikte, sest puudub harmoonia.
 
Selle sisemise konflikti põhjuseks on surve millega meie ühiskond ja kultuur on meid koormanud ning nõrgapoolne arusaam omaenda “mina” suhtes. Me oleme ärevuses, hirmul, rahulolematud ja tunneme sageli puudust, kuid enamik meist ei tea, millest ja miks.
Kashmiri tantristlikud meistrid lõid selle massaažirituaali, et taastada harmoonia ja anda võimalus terviku tunnetamiseks.
 
See massaaž on tavapärasest intensiivsem kui teised tantristlikud massaažiliigid, ning seda ennekõike kasutatavate kehaasendite (asana) tõttu. Asendid mis Kashmiri Tantra massaažis on kasutusel, seavad kliendi mitmesse erilisse asendisse, mis omakorda loovad tugeva ühenduse nii süütu sisemise lapse kui seksuaalselt küpse täiskasvanu vahel.
Kashmiri tantristlik massaaž haarab endasse kogu keha puudutades pehmelt ja austavalt genitaalide piirkonda.
 
Kashmir´i Tantra massaažist saadav kasu.
Kashmiri Tantra massaaž on pigem teadlik vaimne praktika ja töö iseendaga. Seanss pakub sügavat tervendust ja lõõgastust. Kontrollist vabanemist. Aksepteerimist. Luba enesel olla hetkes ilma selleks midagi tegemata. See on võimas protsess erinevate emotsionaalsete ja mentaalsete blokeeringute ja piirangute eemaldamiseks oma kehast. Turvalisus ja usladus on võtmesõnad mis kulgevad kaasas kogu seansi vältel.
Paljastatult lamades ning olles samal ajal puudutusest haaratud on võimalik taasavastada see süütu tunne, mis oli meile omane enne noorukiiga, mil me vähimagi süü ja häbita avastasime oma keha läbi enesepuudutuse.
 
Selle massaaži eesmärk  on taastada ühendus oma kehage ning aidata paremini kuulata oma keha tarkust. Seanss on ideaalne keskkond õppida tundma oma keha naudingulist osa ja uurida selles elunevaid erogeenseid tsoone. See on ilus võimalus avaneda intiimsusele ja haavatavusele ning lubada traumadel pinnale kerkida, terveneda ja transformeeruda.
 
Praktiline info Kashmiri Tantra massaažile tulles.
Kashmiri Tantra massaaži seansi eelduseks on eelnevalt vähemalt ühe Tao Tantra massaaži seansil osalemine.
Kui oled tulemas seansile esmakordselt, siis palun varu endale aega u 3h (tavapärane seansi kestvus on 2h), et mul oleks piisavalt aega Sinuga tuttavaks saada ning selgitada Sulle millest seanss koosneb ja kuidas see kulgeb. 
Duši all käimine on eeldus seansi alustamiseks. Kõik selleks vajalik on Sinu jaoks teraapiatoas olemas.
 
Initsiatsiooni Tao Tantra massaažile olen saanud Tantra Essence Team´i kaudu koos MA Ananda Sarita, Modestas Stonkus ja Dharmaraj juhendamisel (https://balimassagetraining.com).
etEstonian